Ako byť šik aj v posilovni


Image may contain: shoes and indoor  Ako všetky ženy, aj my aktívne chceme byť stále pekné, okúzľujúce a atraktívne :-)

 

       To je však zložité ak nám po tvári steká pot, sme celé červené a máme spľasnuté vlasy. Prezradím vám však pár trikov, ktoré som sa naučila :)

V prvom rade nemusíme byť stále perfektné, ak ideme na tréning je lepšie sa pred tým odmaľovať. Verte mi, žena je atraktívnejšia ak je spotená prirodzene, než ako herečka z B-čkového hororu, s rozmazanou špirálou pod očami :) 

Čo sa týka vlasov, ľahšie to majú dievčatá s krátkymi strihmi a nemusia nič riešiť. Na druhej strane ak máte vlasy dlhšie, môžete vymýšľať od výmyslu sveta. Urobte si vrkoč, chvost, alebo kľudne aj dva vrkoče a budete vyzerať mladšie, oslňujúco a hlavne vám vlasy nebudú prekážať v cvičení.

A teraz už k sľúbenému oblečeniu.Samozrejme je dobré siahnuť na kvalitnejšie oblečenie, ktoré vám vydrží dlhšie a hlavne dobre poslúži (napr. odvádza pot). Pokiaľ je aj štýlové, máte vyhraté :)

Zumba

Tento typ cvičenia je veľmi aktívny takže potrebujete mať veľký rozsah pohybu. To znamená, že potrebujete k tomu primerané oblečenie. Napríklad voľné nohavice a vrchný diel môže byť buď voľný, alebo aj priliehavý - to už záleží na vás v čom sa cítite pohodlne. 

        Aerobik

        S aerobikom je to podobné ako so zumbou, tiež patrí k druhom cvičenia s väčším rozsahom.

        Yoga

       Yoga je veľmi pokojná a relaxačná a preto si vyžaduje aj špeciálny druh oblečenia. Pri yoge sú vhodnejšie priliehavé legíny, ktoré sú spevnené okolo členkov,              aby vám pri cvičení nezavadzali.Topánky nepotrebujete a preto je to o to ľahšie :)

        Fitness

         V posilovni je to trochu voľnejšie. Vhodné je aj voľné oblečenie aj priliehavé na telo.Pokiaľ si idete do posilovne hlavne zabehať, zvoľte krátke nohavice,                       v ktorých máte voľnosť v pohybe hlavne v oblasti kolien. Ak idete zdvíhať väčšie váhy, voľné oblečenie je vhodnejšie pretože vás neobmedzuje.

        Vidíme sa vo fitku a v krásnom outfite :) Nezabúdajte na to, že keď sa cítite krásna vy, tak aj okolie vás vníma ako krásnu.

 

Autor:

14508734_10207993506141108_1182639000_n

Nikol Csivreova

Osobný tréner

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.