Doprava a platba

 

Možnosti dopravy:

Slovenská pošta - riadi sa platnými podmienkami Slovenkej pošty. Zásielky sú zasielané 1. triedou s dodaním do 2 prac. dní po dni podania. V prípade, že Vás pošta nezastihne na dodacej adrese, nechá vo vašej schránke oznámenie o uložení zásielky. Úložná doba je 18 dní.

Poštovné pre každú vybavenú objednávku je 3.60 € + 1  dobierka (platba dobierky je fixná) pri objednávke s cenou tovarov do 49,00 €. Pri objednávkach s cenou tovaru nad 49,00 € s adresou doručenia na Slovenku poštovné neúčtujeme.

kuriér - doručenie zásielky do 3 pracovných dní. Zákazník, ktorý si zvolí tento typ dopravy, by sa mal v čase doručenia zdržiavať na adrese, ktorú uviedol v objednávke (je to najvhodnejší spôsob dopravy v prípade, ak si želáte doručiť zásielku do zamestnania). V prípade, ak Vás nezastihne kuriér na dodacej adrese, bude Vás telefonicky kontaktovať a dohodne sa s Vami na ďalšom postupe. 

Doručenie pre každú vybavenú objednávku je 3 € + 1  dobierka (platba dobierky je fixná) a pri objednávke s cenou tovarov do 49,00 €. Pri objednávkach s cenou tovaru nad 49,00 € s adresou doručenia na Slovenku poštovné neúčtujeme.

 

Možnosti platby:

a. Dobierkou

b. Prevodom na účet: IBAN SK89 8330 0000 0029 0182 4495

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.